Preskočiť na obsah

FOOTBALL

TOP Stories

Valjent na konte 200 zápasov za Malorku

V historických tabuľkách Malorky je Martin Valjent (28) na dvanástom mieste. Do najlepšej desiatky mu chýba 20 zápasov. Na absolútneho lídra Javiera Olaizolu musí odohrať ešte minimálne 65 stretnutí. V každom prípade sa slovenský stopér už teraz so svojimi 200 súbojmi zapísal nezmazateľným písmom do klubovej histórie. “Hrdosť, privilégium a, samozrejme, pocity šťastia,” reagoval.

 “Martin sa stal významnou súčasťou nášho tímu a sme nadšení, že s ním máme zmluvu na ďalšie dva roky.”

Zvolenský rodák si platovo polepší, nový jednocestný kontrakt mu garantuje 1 milión amerických dolárov ročne. Od svojho debutu v najlepšej lige sveta, ktorý odohral 5. novembra 2023, je stálou súčasťou prvého tímu.

FOOTBALL Martin Koscelník

Martin Koscelník do Rapidu Viedeň

Martina si vybral najslávnejší rakúsky klub z českého Liberca, kde pôsobil posledných 4,5 roka.  “Keď som sa dozvedel o ponuke, prvé pocity boli fantastické. Viem, že sa riešili aj iné kluby, ale keď mi manažér Andrej Augustín povedal, že je oficiálna ponuka z viedenského Rapidu, bol som doslova na špičkách.

Povedal som, že to beriem. A následne sa to zbehlo veľmi rýchlo,” povedal štrnásťnásobný slovenský reprezentant v tlačovej správe jeho zastupiteľskej agentúry Sports Entertainment Group.
“Vo štvrtok prišiel prvý impulz a už v pondelok bolo všetko dotiahnuté. V utorok som mal vo Viedni lekárske a fyzické testy, bol to náročný deň a všetko dopadlo dobre, takže som mohol podpísať zmluvu. Rapid je veľký klub s bohatou tradíciou, navyše je blízko Slovenska, takže som rád, že som sa upísal zeleno-bielym, a vynasnažím sa im pomôcť dostať sa na vyššie priečky v lige i v európskych súťažiach. A teraz sa musím naučiť nemecký jazyk,” dodal Koscelník.

Football Joel Christ Tiehi

Joel Christ Tiehi novou posilou Slávie Praha

Do tímu z hlavného mesta Prahy mieri zo Slovanu Liberec.  Pre Tiehiho je to prvé angažmán v poprednom stredoeurópskom klube. 

Okrem prestupu Christ naším sprostredkovaním podpísal aj dlhodobý kontrakt s poprednou značku športového oblečenia Puma, ktorá mu bude dodávať kopačky a oblečenie počas jeho pôsobenia v stredoeurópskom trhu. 

Football Martin Valjent
Martin Valjent v španielskej La Lige
Slovenský reprezentant Martin Valjent začína už svoju piatu sezónu v španielskom klubu RCD Mallorca. Martin sa pevne usadil v základnej zostave červeno čiernych a patrí k stabilným oporám ostrovného klubu. 
Pre Martina je to tretia sezóna strávená v najvyššej španielskej súťaži La Liga. Je jedným z najvyťaženejších hráčov v tejto súťaži. V sezóne 2022/2023 odohral na ihrisku 2 659 minút, v sezóne 2021/2022 až 3 182 minút a v sezóne 2019/2020 3 185 minút. 
Martinova kariéra začala v Dubnici, odkiaľ prostredníctvom AA  Sports Management prestúpil v roku 2013 do talianskej Ternany. Za ňu hral nasledujúcich 5 rokov. Následne sa cez Chievo Verona, za ktoré nenastúpil v ani jednom súťažnom zápase, počas leta 2018, dostal na hosťovanie do španielskej Malorky, kde pôsobí dodnes. 

FOOTBALL

AA Sports Management je súčasťou najväčšieho športového diania na svete. Dlhodobo vychovávame špičkových reprezentantov Slovenska, ktorých podporujeme na  ceste do sveta profesionálneho vrcholového futbalu. S jasným zameraním na top 5 najväčších svetových líg napĺňame  ambicióznu misiu rozvoja kvality slovenských hráčov smerom k najsilnejším svetovým súťažiam. Od roku 2020 sme súčasťou poprednej nadnárodnej spoločnosti SEG international https://seginternational.com/football

Svoj limit si určuješ SÁM!

Pôsobíme vo všetkých 35 najvýznamnejších futbalových svetových trhoch so špeciálnym zameraním na najväčšie svetové ligy ako Anglicko, Španielsko, Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Holandsko

highlights

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.

LET’S WIN

TOGETHER

AA SPORTS MANAGEMENT s.r.o.
Smolenicka 12, 
851 05 Bratislava
Office: Hraničná 18, 82105 Bratislava,

Ing. Andrej Augustín

CEO & Director,
Telefón: +421 903 169 337
Email: andrej.augustin@gmail.com

FOLLOW US

© 2023 AASM s.r.o.

design by @DorotaDesign